RIJSCHOOL0348.NL 
 Rijles in Woerden en omgeving 

Onze Visie | Comfortabel Rijlessen

Wij streven ernaar onze leerlingen op te leiden tot Veilige, Bekwame, en Verantwoorde weggebruikers.

Mijn naam is Dion Launspach en in 2021 ben ik gestart met Rijschool 0348. Hiervoor heb ik meer dan 5 jaar rijles gegeven in de regio Utrecht. Mijn ervaring gebruik ik graag om mijn leerlingen de beste service te bieden onder de noemer: Comfortabel rijlessen. Comfortabel rijlessen bij Rijschool 0348 houdt in:

🏁 Persoonlijke aanpak

Iedere leerling is uniek. In tegenstelling tot grote rijscholen, bieden wij écht persoonlijke aandacht en stemmen wij de rijopleiding af op de leerling. Door onze 1-op-1 benadering creëren wij een rustige en vertrouwde lesomgeving waarin de leerling het beste in zichzelf naar boven haalt

🏁 Flexibel Rijlessen

Leerlingen zijn bij ons niet gebonden aan een vast lesrooster: via een App krijgen leerlingen toegang tot een eigen lesomgeving waarin zij gemakkelijk afspraken vooruit kunnen plannen en kunnen wijzigen. Bovendien bieden wij de mogelijkheid in termijnen of gespreid te betalen

🏁 Rijopleiding op maat

Een Lespakket geeft rust en biedt de mogelijkheid om met de leerling te werken aan een persoonlijk plan. Leerlingen hebben de keuze uit Lespakketten van 10, 25, 40 of 45 lesuren. Tijdens een proefles adviseren wij welk pakket het beste aansluit op de rijsituatie van de leerling

DIRECT AANMELDEN VOOR EEN PROEFLES


Wist je dat...

Wij beschikken over een hoog slagingspercentage. Bovendien beschikken wij over ruime ervaring met 2toDrive. Daarom kun jij al vanaf 16,5 jaar starten met rijles en rekenen op onze expertise!

Voor meer informatie over 2toDrive bekijk je onze Veelgestelde Vragen,

Of neem vrijblijvend contact met ons op via 06-28460928


Deel deze pagina

⚫🟡

© Copyright 2023 | Rijschool 0348 | Alle rechten voorbehouden

 
E-mailen
Bellen
Instagram