RIJSCHOOL0348.NL 
 Rijles in Woerden en omgeving 

Onze Visie | Comfortabel Rijlessen

Onze leerlingen staan bij ons op Nummer 1.

Wij streven ernaar onze leerlingen op te leiden tot Veilige, Bekwame, en Verantwoorde weggebruikers.

  • image0
  • favicon

Mijn naam is Dion Launspach en in 2021 ben ik gestart met Rijschool 0348. Hiervoor heb ik 5 jaar als rijinstructeur ervaring opgedaan bij verschillende rijscholen in omgeving Utrecht. Mijn ervaring gebruik ik graag om mijn leerlingen de beste service te bieden onder de noemer: 'Comfortabel rijlessen'. Comfortabel rijlessen bij Rijschool 0348 houdt in:

🏁 Persoonlijke Aanpak

Iedere leerling is uniek. In tegenstelling tot grote rijscholen, bieden wij écht persoonlijke aandacht en stemmen wij de rijopleiding af op de leerling. Door onze 1-op-1 benadering creëren wij een veilige en vertrouwde lesomgeving waarin de leerling het beste in zichzelf naar boven haalt

🏁 Flexibel Rijlessen

Leerlingen zijn bij ons niet gebonden aan vaste rijschema's. Met behulp van onze Leerlingen App plannen leerlingen zelfstandig zijn of haar rijles in. Ook zijn wij flexibel als het gaat om het betalen van lesgeld: we bekijken graag samen de mogelijkheden

🏁 Rijopleiding op Maat

Aan de hand van onze unieke Lespakketten zijn onze leerlingen verzekerd van een rijopleiding op maat: met 10, 25, 40 of 45 lesuren bieden wij onze leerlingen de mogelijkheid de rijopleiding zo goed mogelijk af te stemmen op zijn of haar persoonlijke rijsituatie

VRAAG EEN GRATIS PROEFLES AAN

Wist je dat...

Wij beschikken over een hoog slagingspercentage (77%) en ruime ervaring met 2toDrive. Daarom kun je bij ons al vanaf 16,5 jaar starten met rijles en rekenen op onze expertise! Neem voor meer informatie over 2toDrive vrijblijvend contact op via 06-28460928 of bekijk direct onze Veelgestelde Vragen


Deel deze pagina

⚫🟡

© Copyright 2022 | Rijschool 0348 | Alle rechten voorbehouden

 
E-mailen
Bellen
Instagram