RIJSCHOOL0348.NL 
 Rijles in Woerden en omgeving 

Onze Visie | Comfortabel Rijlessen

Wij streven ernaar onze leerlingen op te leiden tot Veilige, Bekwame, en Verantwoorde weggebruikers.

Mijn naam is Dion Launspach en in 2021 ben ik gestart met Rijschool 0348. Hiervoor heb ik meer dan 5 jaar rijles gegeven in de regio Utrecht. Mijn ervaring gebruik ik graag om mijn leerlingen de beste service te bieden onder de noemer Comfortabel rijlessen: 

🏁 PERSOONLIJKE AANPAK

Iedere leerling is uniek. In tegenstelling tot grote rijscholen, bieden wij écht persoonlijke aandacht en stemmen wij de rijopleiding af op de leerling. Door onze 1-op-1 benadering creëren wij een veilige, vertrouwde omgeving waarin de leerling het beste in zichzelf naar boven haalt

🏁 FLEXIBEL RIJLESSEN

Wij vinden het belangrijk dat leerlingen met plezier de auto instappen. Samen met de leerling plannen we de rijlessen in en via een eigen App kunnen leerlingen gemakkelijk rijlessen verzetten of wijzigen. Bovendien bieden wij de mogelijkheid in termijnen of gespreid te betalen

🏁 MAATWERK RIJOPLEIDING

Onze zorgvuldig samengestelde Lespakketten scheppen de voorwaarden om met onze leerlingen te werken aan een persoonlijk plan. In een gestructureerde, persoonlijke lesomgeving bereiden wij onze leerlingen in alle rust, zo goed mogelijk voor op het Praktijkexamen

AANMELDEN VOOR EEN PROEFLES


Wist je dat...

Wij beschikken over een hoog slagingspercentage. Bovendien beschikken wij over ruime ervaring met 2toDrive. Daarom kun je bij ons al vanaf 16,5 jaar starten met jouw eerste rijles!

Voor meer informatie over 2toDrive bekijk je onze Veelgestelde Vragen, Of neem vrijblijvend contact met ons op via 06-28460928

   

Deel deze pagina

⚫🟡

© Copyright 2023 | Rijschool 0348 | Alle rechten voorbehouden

 
E-mailen
Bellen
Instagram