RIJSCHOOL0348.NL 
 Rijles in Woerden en omgeving 

Onze Visie | Comfortabel Rijlessen

Wij streven ernaar onze leerlingen op te leiden tot Veilige, Bekwame, en Verantwoorde weggebruikers.

Mijn naam is Dion Launspach en in 2021 ben ik gestart met Rijschool 0348. Hiervoor heb ik meer dan 5 jaar rijles gegeven in de regio Utrecht. Mijn ervaring gebruik ik graag om mijn leerlingen de beste service te bieden onder de noemer: Comfortabel rijlessen. Comfortabel rijlessen bij Rijschool 0348 houdt in:

🏁 Persoonlijke aanpak

Iedere leerling is uniek. In tegenstelling tot grote rijscholen, bieden wij écht persoonlijke aandacht en stemmen wij de rijopleiding af op de leerling. Door onze 1-op-1 benadering creëren wij een veilige en vertrouwde lesomgeving waarin de leerling het beste in zichzelf naar boven haalt

🏁 Flexibel Rijlessen

Leerlingen zijn bij ons niet gebonden aan vaste rijschema's: via een handige App krijgen onze leerlingen toegang tot een eigen lesomgeving waarin zij gemakkelijk afspraken kunnen verzetten of wijzigen. Bovendien bieden wij de mogelijkheid in termijnen of gespreid te betalen

🏁 Rijopleiding op maat

Aan de hand van onze unieke Lespakketten zijn onze leerlingen verzekerd van een rijopleiding op maat: met 10, 25, 40 of 45 lesuren bieden wij onze leerlingen de mogelijkheid de rijopleiding zo goed mogelijk af te stemmen op zijn of haar persoonlijke rijsituatie

DIRECT AANMELDEN VOOR EEN PROEFLES

Wist je dat...

Met 2toDrive kun je nog voordat je 18 jaar bent jouw rijbewijs halen! Wij beschikken over een hoog slagingspercentage en ruime ervaring met 2toDrive. Daarom kun je bij ons al vanaf 16,5 jaar starten met rijles!

Bekijk onze Veelgestelde Vragen voor meer informatie over 2toDrive of neem vrijblijvend contact met ons op via 06-28460928


Deel deze pagina

⚫🟡

© Copyright 2022 | Rijschool 0348 | Alle rechten voorbehouden

 
E-mailen
Bellen
Instagram